Вас вітає магазин магнітів supermagnit.net.ua.
Багато хто з Вас знайомий з магнітами. В дитинстві Ви їх використовували для трюків і різних фокусів. Але Ви ніколи не замислювались над тим, що вони мають велику сферу застосування ніж ми уявляли!

У XXI столітті магніти стали не від’ємною частиною суспільства, вони стають все більш популярними, особливо цінними є ті, що мають велику силу зчеплення. Де їх застосовують? Зараз важко віднайти будь-яку промисловість де не застосовують даний виріб, а особливо неодимові магніти вони майже повністю витіснили феритові в багатьох сферах застосування.

Часто люди запитують: «Які магніти сильні, вічні? Які не розмагнічуються? Який краще придбати? Який компактний? І багато інших запитань».Ми можемо дати відповідь на них ! Всі ці характеристики притаманні одному — це Nd-Fe-B, або точніше сказати Неодимовий магніт – це надзвичайно потужний, стійкий рідкоземельний магніт. Структурно, неодим – це сплав хімічних елементі неодиму, бору і заліза.
Переваги неодимових магнітів:

- Потужність використання, не дивлячись на маленькі розміри він може підняти великі вантажі;

- Стійкість, якщо говорити про рівень розмагнічування, то даний виріб за 10 років втрачає 1% -2% своєї потужності, тому вам не потрібно витрачати лишні кошти для підтримування потужності електромагнітного поля. Витримують нагрівання від 80 С до 200 С, залежно від марки.

- Захист від корозії, покритий спеціальним хімічним елементом нікелем (Ni), тому він має такий привабливий металевий колір.

- Доступні у будь-яких розмірах, видах і формах, шайби, диски, квадрати, куб, прямокутник, кільце, покриті золотом, куля, стрижень і т.п. розміри є різні позначаються вони по різному найбільш поширені позначки - 1*1 мм, 1-2 мм, 1x3 мм, 1х4 мм

Оскільки неодимовий супермагніт є сильними, надійними і більш компактними, то знайшли наступні застосування: у виробництві жорстких дисків для різних комп’ютерів, у виготовлені динаміки, навушників, радіо, колонок, мобільних телефонів, планшетів і т. п. в електронних сигаретах, у дверних замках, в масляних фільтрах для вилучення металевої стружки, кріпильні та підіймальні пристрої (пошукові магніти). Крім цього, неодимові магніти все частіше почали застосовувати для виготовлення іграшок і прикрас, різні конструктори, різноманітні декоративні застібки та інше.

Таким чином, неодимові магніти здатні далеко не тільки на вирішення складних виробничих завдань, а й на прості рішення.

Неодимовий магніт великий чи маленький будь-якої форми можна придбати у нас в магазині supermagnit.net.ua.У нас помірні ціни, привітний персонал.

Замовити неодимовий магніт на сайті можна як і в роздріб, так і гуртом. Для замовлення вам потрібно вибрати потрібні вироби, вказати їх кількість. Прохання уважно заповнювати всі обов’язкові поля і форму, чітко вказувати прізвище, ім'я, мобільний телефон. 

Відправлення ми здійснюємо Новою Поштою по всій Україні згідно з їхніми тарифам.

Звертайтесь будемо раді вам допомогти!

Заказать
звонок